Прејди на содржината

Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: uk:Шпон
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:Қабыршақ (материал))
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Шпон)
[[sv:Faner]]
[[th:ไม้บาง]]
[[uk:Шпон]]
[[zh:薄片]]
34.422

уредувања