Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1697 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1697
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1697 kuolleet; козметички промени)
с (Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1697)
[[ro:Categorie:Decese în 1697]]
[[ru:Категория:Умершие в 1697 году]]
[[se:Category:Jápmimat 1697]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 1697]]
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1697]]
6.057

уредувања

Прегледник