Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: an:Coordenatas cheograficas
с (r2.5.5) (Бот Додава: pfl:Geografisch Laach)
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Coordenatas cheograficas)
[[am:የምድር መጋጠሚያ ውቅር]]
[[ar:نظام الإحداثيات الجغرافية]]
[[an:Coordenatas cheograficas]]
[[ast:Sistema de Coordenaes Xeográfiques]]
[[az:Coğrafi koordinat sistemi]]
86.434

уредувања

Прегледник