Разлика помеѓу преработките на „Исток“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: gu:પૂર્વ
с (Бот Менува: nl:Oost (windstreek))
с (r2.6.4) (Бот Додава: gu:પૂર્વ)
[[gl:Leste]]
[[gan:東]]
[[gu:પૂર્વ]]
[[ko:동쪽]]
[[hi:पूर्व]]
[[pam:Aslagan]]
[[ka:აღმოსავლეთი]]
[[koi:Асыввыв]]
[[kv:Асыввыв]]
[[ht:Lès]]
[[uz:Sharq]]
[[pnb:چڑدا]]
[[koi:Асыввыв]]
[[pl:Wschód]]
[[pt:Leste]]
126.525

уредувања

Прегледник