Легал де Кермур: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: fr:Kermur de Legal
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: fr:Kermur de Legal)
[[de:Legall de Kermeur]]
[[en:Legall de Kermeur]]
[[eo:Legall de Kermeur]]
[[es:Kermur Sire de Légal]]
[[freo:Legall de Kermeur]]
[[hefr:לגלKermur דהde קרמרLegal]]
[[it:Legall de Kermeur]]
[[he:לגל דה קרמר]]
[[mr:लेगाल दे केर्मर]]
[[pl:Legall de Kermeur]]

Прегледник