Прејди на содржината

1860-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: vi:Thập niên 1860
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hif:1860s)
с (Бот Додава: vi:Thập niên 1860)
[[tk:1860ýý]]
[[uk:1860-ті]]
[[vi:Thập niên 1860]]
[[wa:Anêyes 1860]]
[[zh-yue:1860年代]]
86.434

уредувања