Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот Менува: ro:Vitoșa)
с (Бот Додава: got:𐍃𐌺𐍉𐌼𐌹𐌿𐍃)
[[bg:Витоша]]
[[cs:Vitoša]]
[[cu:Витоша]]
[[de:Witoscha]]
[[en:Vitosha]]
[[eu:Vitoxa]]
[[fr:Vitocha]]
[[got:𐍃𐌺𐍉𐌼𐌹𐌿𐍃]]
[[hu:Vitosa]]
[[it:Vitoša]]
[[la:Scomius]]
[[hu:Vitosa]]
[[nl:Vitosja]]
[[nn:Vitosja]]
[[ro:Vitoșa]]
[[ru:Витоша]]
[[cu:Витоша]]

Прегледник