Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1697 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1697
с (Бот Додава: ar, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, is, it, ja, ko, la, lb, new, nn, no, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1697)
[[it:Categoria:Morti nel 1697]]
[[ja:Category:1697年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1697]]
[[ko:분류:1697년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1697]]

Прегледник