Категорија:Родени во 1535 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: an:Categoría:1535 (naixencias)
с (Бот Додава: be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ka, ko, la, lb, mr, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: an:Categoría:1535 (naixencias))
{{Commons cat|1535 births}}
 
[[an:Categoría:1535 (naixencias)]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1535 годзе]]
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৫৩৫-এ জন্ম]]
58.155

уредувања

Прегледник