Разговор со корисник:Krstevska123

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Добре дојде!

Здраво, Krstevska123, и добре дојде на Википедија! Благодарам за Вашите придонеси. Се надевам дека Ви се допадна проектов и дека одлучивте да останете. Еве неколку страници кои можеби ќе Ви се најдат како корисни:

Се надевам дека ќе уживате во уредувањето овде и во тоа што сте Википедијанец! Ве молам потпишувајте ги Вашите пораки на разговорните страници со внесување на четири тилди (~~~~); ова автоматски ќе го внесе Вашето корисничко име и датумот. Ако Ви треба помош, видете ја страницата Википедија:Прашања, прашајте ме мене на мојата страница за разговор, или поставете го прашањето на оваа страница, а потоа ставете {{помош}} пред прашањето. Уште еднаш, добре дојде! -Виолетова (разговор) 20:02, 28 ноември 2016 (CET)Одговори[одговори]

Евидентирање за уредувачки натпревар Википедиин азиски месец 2020[уреди извор]

Здраво,

За да ги евидентираш статиите што си ги уредувала, ќе одиш на твојата страница на учесник - Википедија:Уредувачки натпревар/Википедиин азиски месец 2020/евиденција/Krstevska123 и ќе ги ставаш поновите статии најдолу.

Исто така, евидентирај се на овој список користејќи # --(четири тилди - копчето над копчето Tab). Dandarmkd (разговор) 23:22, 24 ноември 2020 (CET)Одговори[одговори]

Krstevska123, вашите статии се вратени во евиденцијата поради можност за добивање на некоја од наведените награди.Dandarmkd (разговор) 17:56, 1 декември 2020 (CET)Одговори[одговори]