Разговор за предлошка:Влада на Македонија

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Кога кликам „уреди“ ми се појавува празна страница. Како и да е: нема една влада во 2004, туку две: Влада на Македонија од јуни 2004 и Влада на Македонија од декември 2004 (Zdravko (разговор) 21:43, 13 август 2012 (CEST))Одговори[одговори]

Средено со копчињата. Ќе ги додадам двете влади во шаблонот.--Никола Стоіаноски 22:01, 13 август 2012 (CEST)Одговори[одговори]