Разговор:Чепкање нос

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Аууу... статијава е одвратна!!! ;-) Ќе го сменам "мрсул" со соодветниот биолошки термин - "мукус" (мукозен секрет). Boyan 11:58, 9 Јуни 2006 (UTC)

Ти мислиш дека е одвратна, погледај ги русите 10 страни текст имаат на таа тема со триста истражувања --Б. Јанкулоскиразговор 05:14, 10 Јуни 2006 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 22:29, 28 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.