Кум (појаснување)

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Кум)

Односи[уреди | уреди извор]

Книга[уреди | уреди извор]

Филмови[уреди | уреди извор]

Видео игра[уреди | уреди извор]

  • Кум игра заснована на романот излезена во 2006 година.