Корисник:Tomsaso

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  Томислав Најдовски

  ВикиПроект Економија Овој корисник е член на ВикиПроектот Економија.


  Интереси: - Економија - Компјутери - Политка - Историја

  Придонеси[уреди | уреди извор]

  Рабоќе од кој се горедам :D

  Википедија:Вавилон
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
  hr-2 Ovaj suradnik osrednje govori hrvatski jezik.