Прејди на содржината

Корисник:Local hero

Од Википедија — слободната енциклопедија
Добродојдовте!


Contributions by Month
Contributions by Month
Дома Разговор Награди Напишани статии Песок Придонеси Број на уредувањаОвој корисник ја поддржува Републиканската Партија.
Овој корисник е Македонец.
2000+Овој корисник има повеќе од 2000 уреди на Македонската википедија
Овој корисник живее во Детроит.
Овој корисник живее во американската држава Мичиген.
Овој корисник живее во САД.
Овој корисник употребува Windows XP.


ДП Овој корисник зборва на долнопреспански дијалект
Овoј корисник не ја признава независноста на Косово.
Википедија:Вавилон
en This user is a native speaker of English.
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.
fr-3 L'utilisateur parle
Français niveau avancé.
sh-2 Корисник средње говори српскохрватски.
Korisnik osrednje govori hrvatskosrpski.


bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.