Корисник:Azazel

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Crystal Clear app antivirus.png Овој корисник се труди секој ден да напише барем по една статија.
Crystal Clear app kguitar.png На овој корисник му е оштетен мозокот од прегласна хеви метал музика.
Early Cyrillic letter Dzelo.png Овој корисник се залага за прочистувањето на македонскиот јазик од современи странски зборови.
SMirC-tongue.svg Овој корисник е инаетчија.
Грежки Ве молам, поправете ги моите правописни и граматички грешки.
БТ Кориснико зборва битолски од мајка.

Статии кои сум започнал: