Корисник:Aniston87

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ана, родена на 30 август, 1987 во Делчево, Македонија. Моментално студент на Природно-математички факултет, Институт за информатика.

Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
hr-4 Ovaj suradnik hrvatski razumije kao da mu je materinski jezik.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Напишани статии[уреди | уреди извор]

Наука[уреди | уреди извор]

Биографии[уреди | уреди извор]

Дополнети статии[уреди | уреди извор]

Планирани статии[уреди | уреди извор]