Википедија:ВикиПроект Медицина/Учесници

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википроект медицина.jpg
Rod of asclepius.png

Ова е списокот на волонтери кои учествуваат во подобрувањето на медицинските и здравствените статии. Додадете се подолу преку #{{Корисник|МоетоИме}}. Можете во продолжеток да додадете и коментар по ваша желба.

Исто така, можете да ја ставите и оваа многу кул корисничка кутија - {{Корисник ВП:МЕД}} на Вашата корисничка страница! Ова ќе Ве стави во категоријата на учесници. Ако сакате да се појавите во категоријата без да ја ставате корисничката кутија, само додадете: [[Категорија:ВикиПроект Медицина:Учесници|{{PAGENAME}}]] на Вашата корисничка страница.

Учесници[уреди извор]

  1. Brainmachine (разговор придонеси)
  2. Lady Jefferson (разговор придонеси)
  3. Ckundtz (разговор придонеси)
  4. Pinealizator (разговор придонеси)
  5. Blagojcedisoski (разговор придонеси)
  6. DENAMAX (разговор придонеси)Maxim Stoyalov