Корисник:Lady Jefferson

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Lady Jefferson
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Noia 64 apps karm.png
Venus symbol (bold, white).svg Овој корисник е од женскиот пол.
Sterling.png Овој корисник сака мачки.
Stub surgeons.svgОвој корисник е член на ВикиПроект Медицина