Предлошка:Впмеднав

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Опис и употреба[уреди извор]

Оваа предлошка (чие име е кратенка од вики-проект-медицина-навигација) е навигациона кутија за поважните проектни страници и места во служба на ВикиПроект Медицина.

За употреба, само ставете го кодот {{впмеднав}} при врвот на страницата.