Decadence (музичка група)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Лого

Decadence е прогресив метал музичка група од Струга, основана во 2003 година.

Постава[уреди | уреди извор]

Дискографија[уреди | уреди извор]

At The Begining (2003)Демо

  1. Intro
  2. Rise&Fall
  3. At The Begining

Надворешни врски[уреди | уреди извор]