Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tha Casper“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
(Нова страница: Добредојде. - ~~~~)
 
Добредојде. - [[Корисник:Македонец|Македонец]] 20:31, 13 декември 2006 (UTC)
Добро те/ве најдов.. Јас уште од дамна сум тука, ама ретко пишувам, ради презафатеност. Знаеш како е.. школо, ова-она.. ако ти кажувам у кои се организации членувам и кои се книги ги куцам у последно време ќе треба да се напише текст за мене на Википедија :) Малку тешко ми иде, не се снаоѓам баш на Википедијава. Комплицирано.. сеа баш читам помош, и куцам чат-пат.. ај поздрав...
80

уредувања

Прегледник