Фаусто Покар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Категорија:Родени во 1939 година
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Категорија:Родени во 1939 година)
 
{{DEFAULTSORT:Покар, Фаусто}}
[[Категорија:Родени во 1939 година]]
[[Категорија:Италијански судии]]
[[Категорија:Хашки трибунал]]
5.082

уредувања

Прегледник