Разлика помеѓу преработките на „Општ договор за царини и трговија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
robot Dodaje: es, fi, th Mijenja: sv
с (+никулец)
с (robot Dodaje: es, fi, th Mijenja: sv)
[[de:General Agreement on Tariffs and Trade]]
[[en:General Agreement on Tariffs and Trade]]
[[sves:GATT]]
[[fi:GATT]]
[[fr:Accord général sur les tarifs douaniers et le commerce]]
[[it:General Agreement on Tariffs and Trade]]
[[pl:GATT]]
[[pt:Acordo Geral de Tarifas e Comércio]]
[[sv:General Agreement on Tariffs and Trade]]
[[sv:GATT]]
[[th:ข้อตกลงทั่วไปว่าด้วยการค้าการบริการ]]
[[tr:GATT]]
[[vi:Hiệp ước chung về thuế quan và mậu dịch]]
21.521

уредување

Прегледник