Прејди на содржината

Мол: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ku:Mol
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: nds:Mol (Eenheit); козметичке промене)
с (Бот Додава: ku:Mol)
[[ja:モル]]
[[ko:몰]]
[[ku:Mol]]
[[lb:Mole]]
[[lt:Molis (vienetas)]]
109.264

уредувања