Предлошка:Швајцарија-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Interwiki
с (шаблон)
 
с (Interwiki)
{| style="background:transparent;"
| [[Image:Švýcarsko-pahýl.svg|30 px| ]] || ''Оваа статија поврзана со [[Швајцарија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}/w/index.php?stub&title={{FULLPAGENAMEE}}&action=edit проширите.]''
|}</div >
|}</div >[[Категорија:Никулци за Швајцарија<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
<noinclude>
 
[[bg:Шаблон:Швейцария-мъниче]]
[[ca:Plantilla:Esborrany de Suïssa]]
[[cs:Šablona:Pahýl - Švýcarsko]]
[[en:Template:Switzerland-stub]]
[[it:Template:Stub Svizzera]]
[[fr:Modèle:Ébauche Suisse]]
[[ro:Format:Ciot-Elveţia]]
[[ru:Шаблон:Switzerland-stub]]
[[itzh:Template:Stub SvizzeraSwitzerland-stub]]
</noinclude>
14

уредувања

Прегледник