1120-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 354 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: bs, ca, es, eu, it, ka, lt, ms, nl, sh, sk, sr, tt, zh
с (iwiki)
с (Бот Додава: bs, ca, es, eu, it, ka, lt, ms, nl, sh, sk, sr, tt, zh)
[[Категорија:1120-ти п.н.е.]]
 
[[bs:1120te p.n.e.]]
[[ca:Dècada del 1120 aC]]
[[en:1120s BC]]
[[es:Años 1120 a. C.]]
[[eu:K. a. 1120ko hamarkada]]
[[it:Anni 1120 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 1120-ები]]
[[lt:1120 m. pr. m. e.]]
[[ms:1120-an SM]]
[[nl:1129-1120 v.Chr.]]
[[sh:1120-e pne.]]
[[sk:20. roky 12. storočia pred Kr.]]
[[sr:1120. п. н. е.]]
[[tt:MA 1120. yıllar]]
[[zh:前1120年代]]
59.415

уредувања

Прегледник