Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: no:Finér
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ja:突板)
с (Бот Додава: no:Finér)
[[lt:Lukštas (mediena)]]
[[nl:Fineer]]
[[no:Finér]]
[[pl:Fornir]]
[[ru:Шпон (материал)]]
109.264

уредувања

Прегледник