Категорија:Науката во 1995 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 14 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8783689 (translate me))
Нема опис на уредувањето
{{Катпов}}
{{рв|1995 in science}}
{{portal|Наука}}
{{Година по категорија
 
| m = 1
[[Категорија:Години во науката|1995]]
| c = 9
[[Категорија:1995|Наука]]
| d = 9
| y = 5
| cat = Науката
| sortkey = Наука
| in =
[[Категорија:| parent = Години во науката|1995]]
}}

Прегледник