Државна изборна комисија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| jurisdiction = [[Собрание на РМ]]
| headquarters = [[Скопје]], {{МКД}}
| employees = 102119<ref>{{нмс| title= Извештај за следењето на примената на начелото на соодветна и правична застапеност за 20152016 година| url= http://ombudsman.mk/upload/ddocuments/spzSPZ/SPZ-20152016-Mk.pdf | publisher= Народен правобранител на Република Македонија | date= јуни, 20162017 | accessdate=20172018-0304-1916}}</ref> (2015)
| budget =
| minister1_name =

Прегледник