Корисник:M4r51n

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 6 години, 5 месеци и 29 дена.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
sh-2 Корисник средње говори српскохрватски.
Korisnik osrednje govori hrvatskosrpski.


hr-2 Ovaj suradnik osrednje govori hrvatski jezik.
Broom icon.svg Овој корисник е член во
Екипата за надзор врз мали викија.
Flag of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
ПреводОвој корисник врши превод на текстови од англиски на македонски јазик.
ВикиПроект Години Овој корисник е член на ВикиПроектот Години.Контакт:

Врски: