Разлика помеѓу преработките на „Хоризонт на настани“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: Хоризонт на настани, наједноставно кажано, претставува границата на Црна дупка|цр...)
 
 
๏ "Event Horizon"<ref>{{Наведување|last=Xtrullor|title=Xtrullor - Event Horizon|date=2016-07-30|url=https://www.youtube.com/watch?v=zDE3DBvmvhE|accessdate=2018-02-04}}</ref> е популарна дабстеп песна на Xtrullor
 
=== <u>Наводи</u> ===
2

уредувања

Прегледник