Разлика помеѓу преработките на „Миреши“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 14 бајти ,  пред 3 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
(Нова)
 
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
== Личности ==
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Список на села во Албанија]]
 

Прегледник