Партија на Југословените во Република Македонија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Infobox political party |country = Република Македонија |name = Странка на Југословените во Републик...)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.sobranie.mk/stranka-na-jugoslovenite-vo-makedonija.nspx Пратеници на СЈРМ, официјален веб портал на Собранието на Република Македонија]
 
[[Категорија:Поранешни политички партии во Македонија]]

Прегледник