Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Биро за консултации/Банер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
+ линк до ВП:СЧ
(банер за ВП:БЗК)
 
(+ линк до ВП:СЧ)
| <center style="margin-top: 3px; margin-bottom:-7px;">
<imagemap> Image:Wikipedia-logo.png|36x36px
rect 0 0 1058 1058 [[Википедија:Портал/ВикиполитикаСелска чешма|ВикиполитикаСелска чешма]]
desc none
</imagemap>
|-
! [[Википедија:Портал/Помош|<span style="color:blue;">Портал за помош</span>]]
! [[Википедија:Портал/ВикиполитикаСелска чешма|<span style="color:blue;">ВикиполитикаСелска чешма</span>]]
! [[Википедија:Помош за нови уредувачи|<span style="color:blue;">Помош за нови уредувачи</span>]]
|-

Прегледник