Разлика помеѓу преработките на „Архив“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{наводи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Архивистика]]

Прегледник