Џовани Борџија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q357083 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
== Извори ==
{{наводи}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Борџија]]
[[Категорија:Вонбрачни папски деца]]

Прегледник