Разлика помеѓу преработките на „Кавкаски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (fixing dead links)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Кавкаски-јазици-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кавкаски јазици|*]]
 

Прегледник