Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Милано (покраина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{Ризница-врска|Province of Milan}} Категорија:Покраини во Лигурија Категорија:...)
 
с
 
{{Ризница-врска|Province of Milan}}
 
[[Категорија:Покраини во ЛигуријаЛомбардија]]
[[Категорија:Покраини во Италија]]

Прегледник