Разлика помеѓу преработките на „Наим Фрашери“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Бришење на "Naim_Frasheri.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa поради: N...)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Албанија-никулец}}
 
[[CategoryКатегорија:Албански поети|Фрашери, Наим]]
[[Категорија:Албански писатели|Фрашери, Наим]]

Прегледник