Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1007469 (translate me)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1007469 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1007469 (translate me))
[[Категорија:Кумановски села]]
[[Категорија:Села во Општина Липково]]
 
[[uk:Лояне]]

Прегледник