Те посакувам (филм): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 255 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2983218 (translate me)
с (r2.6.5) (Робот: Додава fr:Tengo ganas de ti (film, 2012))
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2983218 (translate me))
[[Категорија:Шпански филмови]]
[[Категорија:Филмови 2012]]
 
[[es:Tengo ganas de ti (película)]]
[[fr:Tengo ganas de ti (film, 2012)]]
[[pl:Tengo ganas de ti]]
[[ru:Три метра над уровнем неба. Я тебя хочу]]
[[uk:Три метри над рівнем неба: Я хочу тебе]]

Прегледник