Каврак: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 84 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3087051 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3087051 (translate me))
[[Категорија:Кратовски села]]
[[Категорија:Села во Општина Кратово]]
 
[[bg:Каврак]]
[[fr:Kavrak]]
[[pl:Kawrak]]
[[sq:Kavraku]]
[[sr:Каврак]]

Прегледник