Предлошка:Navbox: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|#default =
}}
}}}}<includeonly>{{template other|{{#if:{{{titlestyle|}}}{{{groupstyle|}}}|[[CategoryКатегорија:NavboxesНавигациони usingкутии backgroundшто coloursкористат позадински бои]]}}}}</includeonly><noinclude>{{documentationдокументација}}<!-- Add categories and interwikis to the /doc sub-page --></noinclude>

Прегледник