Квебек: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам nl:Québec (provincie) во nl:Quebec (provincie)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам sq:Quebec во sq:Kebeku (provincë))
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам nl:Québec (provincie) во nl:Quebec (provincie))
[[my:ကွီဗက်ပြည်နယ်]]
[[nah:Quebec]]
[[nl:QuébecQuebec (provincie)]]
[[nds-nl:Québec (perveensie)]]
[[cr:ᑯᐯᒃ]]
127.214

уредувања

Прегледник