Прејди на содржината

Категорија:Филмови од 1944 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава cy:Categori:Ffilmiau 1944
(Создадена страница со: {{filmyr|194|4}} {{Катпов|1944 во филмот}} Категорија:Филмови по година [[ar:تصنيف:أفلام إنتا...)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава cy:Categori:Ffilmiau 1944)
[[ca:Categoria:Pel·lícules del 1944]]
[[cs:Kategorie:Filmy roku 1944]]
[[cy:Categori:Ffilmiau 1944]]
[[da:Kategori:Film fra 1944]]
[[de:Kategorie:Filmtitel 1944]]
34.422

уредувања