Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1599 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува hif:Category:1599 janam, szl:Kategoria:Rodzyńi we 1599
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1599)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува hif:Category:1599 janam, szl:Kategoria:Rodzyńi we 1599)
[[eu:Kategoria:1599ko jaiotzak]]
[[fa:رده:زادگان ۱۵۹۹ (میلادی)]]
[[hif:vibhagCategory:1599 janam]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1599]]
[[ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1599]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1599]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1599]]
[[szl:KategoryjoKategoria:Rodzyńi we 1599]]
[[sr:Категорија:Рођени 1599.]]
[[sh:Kategorija:Rođeni 1599.]]
126.523

уредувања

Прегледник