Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: lt:Lukštas (mediena)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Мења: sv:Faner)
с (Бот Додаје: lt:Lukštas (mediena))
[[fi:Puuviilu]]
[[it:Impiallacciatura]]
[[lt:Lukštas (mediena)]]
[[nl:Fineer]]
[[pl:Fornir]]
46.384

уредувања

Прегледник