Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sk:Šaháda
[[sq:Deklarata Islame]]
[[simple:Shahada]]
[[sk:Šaháda]]
[[sl:Šahada]]
[[szl:Szahada]]
11.502

уредувања

Прегледник