Разлика помеѓу преработките на „Риоха“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува mr:ला रियोहा (स्पेन)
с (r2.7.2) (Робот: Додава kk:Риоха)
с (r2.7.3) (Робот: Менува mr:ला रियोहा (स्पेन))
[[lt:La Riocha (Ispanija)]]
[[hu:La Rioja]]
[[mr:ला रियोजारियोहा (स्पेन)]]
[[arz:لا ريوخا, اسبانيا]]
[[ms:La Rioja]]
3.985

уредувања

Прегледник